+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Met een standaardhoogte van 72 inch is ons louver -semi -privacy hek ontworpen om voldoende privacy te bieden zonder uw buitenruimte volledig af te sluiten. Voor diegenen die aangepaste oplossingen zoeken, zijn verschillende hoogten en breedtes beschikbaar om aan uw specifieke behoeften te voldoen. De standaardbreedte is ook 72 inch, waardoor het gemakkelijk is om uw lay -out te configureren om bij uw eigenschap te passen.
Gebouwd met robuuste 4 "x 4" of 5 "x 5" -posten, is ons hek gebouwd om lang mee te gaan. Elk bericht wordt vooraf gerouteerd voor verschillende configuraties, waaronder lijn, uiteinde, hoek, 3-weg of leeg gelaten voor flexibiliteit in ontwerp. Kies uit decoratieve opties zoals de New England Cap, Flat Cap of Gothic Cap om een persoonlijk tintje aan uw hek toe te voegen.
De structuur beschikt over een vooraf ingestelde bodemrail (2 "x 3-1/2" x 70 ''), wat zorgt voor gemak van installatie en stabiliteit. De middelste rail meet 7/8 "x 6" x 70 '' en biedt extra ondersteuning, terwijl de bovenste rail (2 "x 3-1/2" x 70 '') ook vooraf is gemak. Elke sectie heeft een volume van 0,166 CBM, waardoor het efficiënt is voor transport en installatie.
Voor diegenen die geïnteresseerd zijn in het verbeteren van hun schermenoplossing, bieden we ook bijpassende poorten, zodat u een samenhangende look kunt creëren in uw eigendom.
Navraag
Productbeschrijving
Garden semi -privacy hek, moderne privacyoplossingen
Framemateriaal: 100% maagdelijke PVC/ plastic, niet gecoat
Gemakkelijk te installeren, meer elastische en hoge impactweerstand, vinyl is duurzaam en onderhoudsarm.
PVC -palen, rails, picket, rooster, 2 of 3 tong- en groefpanelen
Maskiable 4 soorten verschil na caps
Paneelkit bevat alle rails en piketten
| Hek topstijl | PVC Louvered semi -privacy hek |
| Kleur | Wit, bruin, grijs, crème |
| Hoogte | Standaardhoogte 72 ", verschillende hoogten beschikbaar |
| Breedte | Standaardbreedte 72 ", verschillende breedtes beschikbaar |
| Na | 4 "x 4" of 5 "x 5" of optioneel x 102 '', vooraf gerouteerd als lijn, uiteinde, hoek, 3-weg of leeg. |
| Postkap | New England Cap, Flat Cap, Gothic Cap |
| Bodemrail | 2 "x 3-1/2" x 70'x1pcs, vooraf ingekot |
| Middelste spoor | 7/8 "x 6" x 70''x10pcs |
| Bovenrail | 2 "x 3-1/2" x 70''x1pcs, vooraf ingekot |
| Volume van sectie | 0,166cbm, het laden van Qtty -onderzoek |
| Bijpassende poort | Beschikbaar |
Neem contact met ons op voor meer informatie
Aarzel niet om contact op te nemen wanneer u ons nodig hebt!
Waarom een PVC-prieel zinvol is voor de meeste tuinen Een PVC-prieel is een van die tuinconstr...
Lees meerMet het Chinese nieuwe maanjaar 2026 achter de rug, heeft Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,...
Lees meerWat zijn PVC-terrasplanken en hoe verschilt dit van andere terrasplanken? PVC-terrasplanken zi...
Lees meerWat is een PVC-omheining en waarom is het zo populair? Een PVC-omheining - ook wel vinylomhein...
Lees meerEen vinyl privacyhek is een hekwerksysteem gemaakt van PVC-materiaal met massieve of bijna massie...
Lees meer