+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Onze 6 'hoogte T&G P-paneel PVC-hek, ontworpen voor zowel duurzaamheid als esthetische aantrekkingskracht. Op een standaardhoogte van 72 "en aanpasbaar in verschillende breedtes, het hek is gebouwd met robuuste 4" x 4 "of 5" x 5 "palen, die vooraf worden gerouteerd voor eenvoudige installatie als lijn, einde, hoek, of 3-way opties. De opgenomen paal caps-new Engeland, paals, platte, en gothic-ad-adderative touch.
Elke sectie beschikt over een vooraf ingestelde bodemrail (2 "x 6" x 94 "), middenrail (2" x 6 "x 94") en bovenste rail (2 "x 3-1/2" x 94 "), waardoor structurele integriteit wordt gewaarborgd. Voor extra sterkte bevat de onderste rail een aluminiuminzet, waardoor dit hek geschikt is voor commerciële toepassingen.
De T & G -panelen zijn er in twee maten: 7/8 "x 11,3" x 50 "of 7/8" x 6 "x 50", die veelzijdigheid bieden voor uw ontwerpbehoeften. Met een volume van 0,166 cbm per sectie en een optie voor bijpassende poorten, is dit PVC -hek de ultieme keuze voor een stijlvolle en stevige perimeteroplossing.
Navraag
Productbeschrijving
Gebruik: Gardenhek, huis, boerderij, Vilia, magazijn, plattelandswerf, balkon, tijdelijk, privacy hek.
Framemateriaal: 100% maagdelijke PVC/ plastic, niet gecoat
Gemakkelijk te installeren, meer elastische en hoge impactweerstand, vinyl is duurzaam en onderhoudsarm.
PVC -palen, rails, 2 of 3 tong- en groefpanelen
Pas uw hek aan met verschillende kleurenposten, rails of doppen
Hoe een bestelling te maken: het is eenvoudig, gewoon sectie toevoegen Post Gate = Volledig hek
| Hek topstijl | PVC 6 'Hoogte T&G Paneel PVC Hek |
| Kleur | Wit, bruin, grijs, crème |
| Hoogte | Standaardhoogte 72 ", verschillende hoogten beschikbaar |
| Breedte | Standaardbreedte 96 ", verschillende breedtes beschikbaar |
| Na | 4 "x 4" of 5 "x 5" of optioneel x 102 '', vooraf gerouteerd als lijn, uiteinde, hoek, 3-weg of leeg. |
| Postkap | New England Cap, Flat Cap, Gothic Cap |
| Bodemrail | 2 "x 6" x 94''lx1pcs, vooraf ingekot |
| Middelste spoor | 2 "x 6" x 94''lx1pcs, vooraf ingekot |
| Bovenrail | 2 "x 3-1/2" x 94''lx1pcs, vooraf ingekot |
| Rooster | 11.8 "x 90,8" x 1 stks |
| U-kanaal | 1 "x 1" x 46.8''lx2pcs |
| Aluminium insert | Aluminium insert in de onderste rail voor commerciële sterkte |
| T&G paneel | 7/8 "x 11.3" x 50''l x 8pcs of 7/8 "x 6" x 50''l x 16pcs |
| Volume van sectie | 0,166cbm, het laden van Qtty -onderzoek |
| Bijpassende poort | Beschikbaar |
Neem contact met ons op voor meer informatie
Aarzel niet om contact op te nemen wanneer u ons nodig hebt!
Waarom een PVC-prieel zinvol is voor de meeste tuinen Een PVC-prieel is een van die tuinconstr...
Lees meerMet het Chinese nieuwe maanjaar 2026 achter de rug, heeft Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,...
Lees meerWat zijn PVC-terrasplanken en hoe verschilt dit van andere terrasplanken? PVC-terrasplanken zi...
Lees meerWat is een PVC-omheining en waarom is het zo populair? Een PVC-omheining - ook wel vinylomhein...
Lees meerEen vinyl privacyhek is een hekwerksysteem gemaakt van PVC-materiaal met massieve of bijna massie...
Lees meer