+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
PVC Picket bovenste paneel hek, een perfecte mix van elegantie en duurzaamheid die is ontworpen om de esthetische aantrekkingskracht van uw woning te verbeteren en tegelijkertijd betrouwbare beveiliging te bieden. Dit hek is verkrijgbaar in een scala aan kleuren, waaronder klassiek wit, warm bruin, verfijnd grijs en zachte crème, zodat je de perfecte tint kunt kiezen als aanvulling op je buitenruimte.
Onze berichten zijn robuust, verkrijgbaar in afmetingen van 4 "x 4" of 5 "x 5" en kunnen tot 102 inch hoog bereiken. Ze worden vooraf gerouteerd voor eenvoudige installatie, met opties voor lijn, uiteinde, hoek, 3-weg of blanco configuraties. Kies uit stijlvolle postkappen, waaronder de New England Cap, Flat Cap en Gothic Cap, om een finishing touch aan je hek toe te voegen.
De structurele integriteit van ons hek wordt versterkt door een vooraf ingestelde bodemrail (2 "x 6" x 94 ''), middelste rail (2 "x 6" x 94 '') en bovenrail (2 "x 3-1/2" x 94 ''). Dit zorgt voor een sterk en stabiel kader.
Elk picket meet 1,5 "x 1,5" x 12,6 ", met 17 stuks inbegrepen, terwijl een aluminiuminzet in de onderste rail de sterkte verbetert, waardoor het ideaal is voor commerciële toepassingen.
Voor degenen die een samenhangende look willen creëren, zijn ook bijpassende poorten beschikbaar. Upgrade uw buitenruimte met ons PVC Picket-hek
Navraag
Productbeschrijving
Gebruik: Gardenhek, huis, boerderij, Vilia, magazijn, plattelandswerf, balkon, tijdelijk, privacy hek.
Framemateriaal: 100% maagdelijke PVC/ plastic, niet gecoat
Gemakkelijk te installeren, meer elastische en hoge impactweerstand, vinyl is duurzaam en onderhoudsarm.
PVC -palen, rails, 2 of 3 tong- en groefpanelen
Pas uw hek aan met verschillende kleurenposten, rails of doppen
Hoe een bestelling te maken: het is eenvoudig, gewoon sectie toevoegen Post Gate = Volledig hek
| Hek topstijl | PVC Piket bovenste paneel hek |
| Kleur | Wit, bruin, grijs, crème |
| Hoogte | Standaardhoogte 72 ", verschillende hoogten beschikbaar |
| Breedte | Standaardbreedte 96 ", verschillende breedtes beschikbaar |
| Na | 4 "x 4" of 5 "x 5" of optioneel x 102 '', vooraf gerouteerd als lijn, uiteinde, hoek, 3-weg of leeg. |
| Postkap | New England Cap, Flat Cap, Gothic Cap |
| Bodemrail | 2 "x 6" x 94''lx1pcs, vooraf ingekot |
| Middelste spoor | 2 "x 6" x 94''lx1pcs, vooraf ingekot |
| Bovenrail | 2 "x 3-1/2" x 94''lx1pcs, vooraf ingekot |
| Picket | 11/2 "x 1 1/2" x12.6''lx 17pcs |
| U-kanaal | 1 "x 1" x 46.8''lx2pcs |
| Aluminium insert | Aluminium insert in de onderste rail voor commerciële sterkte |
| T&G paneel | 7/8 "x 11.3" x 50''l x 8pcs of 7/8 "x 6" x 50''l x 16pcs |
| Volume van sectie | 0,166cbm, het laden van Qtty -onderzoek |
| Bijpassende poort | Beschikbaar |
Neem contact met ons op voor meer informatie
Aarzel niet om contact op te nemen wanneer u ons nodig hebt!
Waarom een PVC-prieel zinvol is voor de meeste tuinen Een PVC-prieel is een van die tuinconstr...
Lees meerMet het Chinese nieuwe maanjaar 2026 achter de rug, heeft Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,...
Lees meerWat zijn PVC-terrasplanken en hoe verschilt dit van andere terrasplanken? PVC-terrasplanken zi...
Lees meerWat is een PVC-omheining en waarom is het zo populair? Een PVC-omheining - ook wel vinylomhein...
Lees meerEen vinyl privacyhek is een hekwerksysteem gemaakt van PVC-materiaal met massieve of bijna massie...
Lees meer