+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Verbeter uw buitenruimte met ons privacy vinylhek, ontworpen om zowel beveiliging als esthetische aantrekkingskracht te bieden. Staande op een standaardhoogte van 72 inch, zorgt dit hek ervoor dat uw eigendom privé blijft en tegelijkertijd een vleugje elegantie toevoegt.
Ons vinylhek is opgebouwd met duurzaamheid in gedachten en beschikt over een robuuste 4 "x 4" of 5 "x 5" postoptie, vooraf gerouteerd voor verschillende configuraties, waaronder lijn-, eind-, hoek- en 3-wegverbindingen. De berichten zijn er in een standaardlengte van 102 inch, waardoor stevige ondersteuning voor uw hekwerkbehoeften wordt gewaarborgd. Om het af te maken, kies je uit drie stijlvolle postkappen: New England Cap, Flat Cap of Gothic Cap, waardoor aanpassing mogelijk is die je persoonlijke stijl weerspiegelt.
Voor optimaal ontwerp omvat het hek een T&G paneeloptie, beschikbaar in twee maten: 7/8 "x 11,3" x 50 "(8 stuks) of 7/8" x 6 "x 50" (16 stuks). Elke sectie heeft een volume van 0,166 cbm, waardoor het efficiënt is voor transport en installatie. Bovendien is er een bijpassende poort beschikbaar, die een samenhangende look voor uw eigendom biedt.
Of u nu op zoek bent naar privacy, beveiliging of gewoon een elegante grens, ons privacyvinylhek levert op alle fronten, het combineren van kwaliteitsmaterialen met doordacht ontwerp. Upgrade vandaag uw buitenruimte!
Navraag
Productbeschrijving
Gebruik: Gardenhek, huis, boerderij, Vilia, magazijn, plattelandswerf, balkon, tijdelijk, privacy hek.
Framemateriaal: 100% maagdelijke PVC/ plastic, niet gecoat
Gemakkelijk te installeren, meer elastische en hoge impactweerstand, vinyl is duurzaam en onderhoudsarm.
PVC -palen, rails, 2 of 3 tong- en groefpanelen
Pas uw hek aan met verschillende kleurenposten, rails of doppen
Hoe een bestelling te maken: het is eenvoudig, gewoon sectie toevoegen Post Gate = Volledig hek
| Hek topstijl | PVC Privacy Vinyl Fence 6ft Hoogte |
| Kleur | Wit, bruin, grijs, crème |
| Hoogte | Standaardhoogte 72 ", verschillende hoogten beschikbaar |
| Breedte | Standaardbreedte 96 ", verschillende breedtes beschikbaar |
| Na | 4 "x 4" of 5 "x 5" of optioneel x 102 '', vooraf gerouteerd als lijn, uiteinde, hoek, 3-weg of leeg. |
| Postkap | New England Cap, Flat Cap, Gothic Cap |
| Bodemrail | 2 "x 6" x 94''lx1pcs, vooraf ingekot |
| Middelste spoor | 2 "x 6" x 94''lx1pcs, vooraf ingekot |
| Bovenrail | 2 "x 3-1/2" x 94''lx1pcs, vooraf ingekot |
| Piket | 11/2 "x 1 1/2" x12.6''lx 17pcs |
| U-kanaal | 1 "x 1" x 46.8''lx2pcs |
| Aluminium insert | Aluminium insert in de onderste rail voor commerciële sterkte |
| T&G paneel | 7/8 "x 11.3" x 50''l x 8pcs of 7/8 "x 6" x 50''l x 16pcs |
| Volume van sectie | 0,166cbm, het laden van Qtty -onderzoek |
| Bijpassende poort | Beschikbaar |
Neem contact met ons op voor meer informatie
Aarzel niet om contact op te nemen wanneer u ons nodig hebt!
Waarom een PVC-prieel zinvol is voor de meeste tuinen Een PVC-prieel is een van die tuinconstr...
Lees meerMet het Chinese nieuwe maanjaar 2026 achter de rug, heeft Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,...
Lees meerWat zijn PVC-terrasplanken en hoe verschilt dit van andere terrasplanken? PVC-terrasplanken zi...
Lees meerWat is een PVC-omheining en waarom is het zo populair? Een PVC-omheining - ook wel vinylomhein...
Lees meerEen vinyl privacyhek is een hekwerksysteem gemaakt van PVC-materiaal met massieve of bijna massie...
Lees meer