+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Het PVC-semi-privéhek biedt een mix van duurzaamheid en esthetische aantrekkingskracht, waardoor het een perfecte keuze is voor residentiële en commerciële eigendommen. Dit hek is verkrijgbaar in elegante kleuren zoals wit, bruin, grijs en crème, biedt opties voor elk landschap.
Staande op een standaardhoogte van 72 inch, met verschillende hoogten en breedtes beschikbaar, levert het de ultieme balans tussen privacy en zichtbaarheid. De robuuste berichten zijn er in 4 "x 4" of 5 "x 5", vooraf gerouteerd voor veelzijdige configuraties, waardoor eenvoudige installatie wordt gewaarborgd.
Dit hek is ontworpen voor sterkte en stabiliteit met een vooraf ingestelde bodem-, middelste en bovenste rails. Een aluminiuminzet in de onderste rail verbetert de commerciële sterkte, terwijl de piketten een standaardafstand van 7/8 "x 6" x 63 "behouden. Met bijpassende poorten ook beschikbaar, is dit hek een perfecte aanvulling om de charme en veiligheid van uw woning te verhogen.
Navraag
Productbeschrijving
Garden semi -privacy hek, moderne privacyoplossingen
Framemateriaal: 100% maagdelijke PVC/ plastic, niet gecoat
Gemakkelijk te installeren, meer elastische en hoge impactweerstand, vinyl is duurzaam en onderhoudsarm.
PVC -palen, rails, picket, rooster, 2 of 3 tong- en groefpanelen
Maskiable 4 soorten verschil na caps
Paneelkit bevat alle rails en piketten
| Hek topstijl | PVC semi-privé hek |
| Kleur | Wit, bruin, grijs, crème |
| Hoogte | Standaardhoogte 72 ", verschillende hoogten beschikbaar |
| Breedte | Standaardbreedte 96 ", verschillende breedtes beschikbaar |
| Na | 4 "x 4" of 5 "x 5" of optioneel x 102 '', vooraf gerouteerd als lijn, uiteinde, hoek, 3-weg of leeg. |
| Postkap | New England Cap, Flat Cap, Gothic Cap |
| Bodemrail | 2 "x 6" x 94''x1pcs, vooraf ingekot |
| Middelste spoor | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, vooraf ingekot |
| Bovenrail | 2 "x 6" x 94''x1pcs, vooraf ingekot |
| Aluminium insert | Aluminium insert in de onderste rail voor commerciële sterkte |
| Piket | 7/8 "x 6" x 63 '' x 13pcs (standaardafstand) |
| Volume van sectie | 0,166cbm, het laden van Qtty -onderzoek |
| Bijpassende poort | Beschikbaar |
Neem contact met ons op voor meer informatie
Aarzel niet om contact op te nemen wanneer u ons nodig hebt!
Waarom een PVC-prieel zinvol is voor de meeste tuinen Een PVC-prieel is een van die tuinconstr...
Lees meerMet het Chinese nieuwe maanjaar 2026 achter de rug, heeft Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,...
Lees meerWat zijn PVC-terrasplanken en hoe verschilt dit van andere terrasplanken? PVC-terrasplanken zi...
Lees meerWat is een PVC-omheining en waarom is het zo populair? Een PVC-omheining - ook wel vinylomhein...
Lees meerEen vinyl privacyhek is een hekwerksysteem gemaakt van PVC-materiaal met massieve of bijna massie...
Lees meer