+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Onze duurzame en veelzijdige pikethek, speciaal ontworpen voor gebruik van boerderij. Dit hekpaneel is gemaakt van 100% maagdelijke PVC -plastic, is niet bedekt met een superieure kwaliteit en een lange levensduur. Met afmetingen van 4 inch hoog en 8 inch breed, biedt het een elegante maar stevige oplossing voor uw hekbehoeften. Ons vinylmateriaal is bestand tegen vocht, wat betekent dat het niet rot of kromt als traditionele houten hekken, waardoor het een ideale keuze is voor verschillende omgevingen.
Installatie is een briesje met onze eenvoudig te volgen doe-het-zelfkit, inclusief alle benodigde rails en piketten. De hoge impactweerstand en elasticiteit van de PVC zorgen ervoor dat uw hek de ontberingen van buitenomstandigheden kan weerstaan en tegelijkertijd minimaal onderhoud nodig is. Bovendien, met brandwerende certificering (V-0) en meerdere industriële certificeringen (SGS, CE, ISO9001), kunt u vertrouwen op de veiligheid en betrouwbaarheid van ons product.
Bestel is eenvoudig: combineer eenvoudig de gewenste secties, berichten en poorten om een complete schermenoplossing te maken die is afgestemd op uw specifieke behoeften. Geniet van een garantie van 30 jaar en een levertijd van slechts 7-10 dagen voor een bestelling van 40HQ. Verbeter de esthetiek en functionaliteit van uw boerderij met ons pikethek vandaag!
Navraag
Productbeschrijving
Gebruik: Gardenhek, huis, boerderij, Vilia, magazijn, plattelandswerf, balkon, tijdelijk, privacy hek.
Framemateriaal: 100% maagdelijke PVC/ plastic, niet gecoat
Karakteristiek: eenvoudig te installeren, meer elastische en hoge impactweerstand, vinyl is duurzaam en onderhoudsarm.
HS -code: 3925900000
Fire Proof: V-0
Certificaat: SGS, CE, ISO9001
Garantie: 30 jaar
Delivary Time: ongeveer 7-10 dagen als een 40HQ
Hoe een bestelling te maken: het is eenvoudig, gewoon sectie toevoegen Post Gate = Volledig hek
| Hek topstijl | Pvc picket hek 4'hx8'w |
| Kleur | Wit, bruin, grijs, crème |
| Hoogte | Standaardhoogte 48 ", verschillende hoogten beschikbaar |
| Breedte | Standaardbreedte 96 ", verschillende breedtes beschikbaar |
| Na | 4 "x 4" of 5 "x 5" of optioneel x 72 '', vooraf gerouteerd als lijn, uiteinde, hoek, 3-weg of leeg. |
| Postkap | New England Cap, Flat Cap, Gothic Cap |
| Bodemrail | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, vooraf ingekot |
| Bovenrail | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, vooraf ingekot |
| Aluminium insert | Aluminium insert in de onderste rail voor commerciële sterkte |
| Piket | 7/8 "x 3" x 39 '' x 15pcs (standaardafstand) |
| Volume van sectie | 0,08cbm, het laden van Qtty -onderzoek |
| Bijpassende poort | Beschikbaar |
Neem contact met ons op voor meer informatie
Aarzel niet om contact op te nemen wanneer u ons nodig hebt!
Waarom een PVC-prieel zinvol is voor de meeste tuinen Een PVC-prieel is een van die tuinconstr...
Lees meerMet het Chinese nieuwe maanjaar 2026 achter de rug, heeft Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,...
Lees meerWat zijn PVC-terrasplanken en hoe verschilt dit van andere terrasplanken? PVC-terrasplanken zi...
Lees meerWat is een PVC-omheining en waarom is het zo populair? Een PVC-omheining - ook wel vinylomhein...
Lees meerEen vinyl privacyhek is een hekwerksysteem gemaakt van PVC-materiaal met massieve of bijna massie...
Lees meer