+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Verbeter de esthetiek en functionaliteit van uw boerderij met onze PVC -gebogen pikethek. Deze duurzame en stijlvolle schermenoplossing is vervaardigd van 100% Virgin PVC en combineert de klassieke charme van traditionele pikethekken met moderne materialen voor ongeëvenaarde prestaties.
Superieur materiaal: gemaakt van 100% maagdelijke PVC, niet gecoat, voor een lange levensduur en weerstand tegen de elementen.
Eenvoudige installatie: ontworpen voor een eenvoudige doe -het -zelf -assemblage, de paneelkit bevat alle benodigde rails en piketten voor snelle installatie.
Duurzaam en onderhoudsarm: in tegenstelling tot hout absorbeert ons PVC -hek geen water, waardoor zorgen over rot en verval worden geëlimineerd. Geniet van de voordelen van een hek dat minimaal onderhoud vereist.
Impactweerstand: het elastische ontwerp biedt een hoge impactweerstand, waardoor het geschikt is voor verschillende boerderijomgevingen.
Brandbestendig: Rated V-0 voor brandweerstand, waarbij een extra laag veiligheid aan uw eigendom is toegevoegd.
Gecertificeerde kwaliteit: ons hek voldoet aan rigoureuze normen, gecertificeerd door SGS, CE en ISO9001.
Lange garantie: we staan bij ons product met een royale garantie van 30 jaar voor gemoedsrust.
Levertijd: ongeveer 7-10 dagen voor een 40HQ-container.
Bestellen eenvoudig gemaakt: selecteer eenvoudig de gewenste secties, berichten en poorten om een complete schermenoplossing te maken die op uw behoeften is afgestemd.
Navraag
Productbeschrijving
Gebruik: Gardenhek, huis, boerderij, Vilia, magazijn, plattelandswerf, balkon, tijdelijk, privacy hek.
Framemateriaal: 100% maagdelijke PVC/ plastic, niet gecoat
Karakteristiek: eenvoudig te installeren, meer elastische en hoge impactweerstand, vinyl is duurzaam en onderhoudsarm.
HS -code: 3925900000
Fire Proof: V-0
Certificaat: SGS, CE, ISO9001
Garantie: 30 jaar
Delivary Time: ongeveer 7-10 dagen als een 40HQ
Hoe een bestelling te maken: het is eenvoudig, gewoon sectie toevoegen Post Gate = Volledig hek
| Hek topstijl | PVC gebogen piket hek |
| Kleur | Wit, bruin, grijs, crème |
| Hoogte | Standaardhoogte 48 ", verschillende hoogten beschikbaar |
| Breedte | Standaardbreedte 96 ", verschillende breedtes beschikbaar |
| Na | 4 "x 4" of 5 "x 5" of optioneel x 72 '', vooraf gerouteerd als lijn, uiteinde, hoek, 3-weg of leeg. |
| Postkap | New England Cap, Flat Cap, Gothic Cap |
| Bodemrail | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, vooraf ingekot |
| Bovenrail | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, vooraf ingekot |
| Aluminium insert | Aluminium insert in de onderste rail voor commerciële sterkte |
| Piket | 7/8 "x 3" x 39 '' x 15pcs (standaardafstand) |
| Volume van sectie | 0,08cbm, het laden van Qtty -onderzoek |
| Bijpassende poort | Beschikbaar |
Neem contact met ons op voor meer informatie
Aarzel niet om contact op te nemen wanneer u ons nodig hebt!
Waarom een PVC-prieel zinvol is voor de meeste tuinen Een PVC-prieel is een van die tuinconstr...
Lees meerMet het Chinese nieuwe maanjaar 2026 achter de rug, heeft Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,...
Lees meerWat zijn PVC-terrasplanken en hoe verschilt dit van andere terrasplanken? PVC-terrasplanken zi...
Lees meerWat is een PVC-omheining en waarom is het zo populair? Een PVC-omheining - ook wel vinylomhein...
Lees meerEen vinyl privacyhek is een hekwerksysteem gemaakt van PVC-materiaal met massieve of bijna massie...
Lees meer