+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Het loodvrije plastic hek, een duurzame en milieuvriendelijke schermenoplossing die is ontworpen om aan de hoogste veiligheidsnormen te voldoen.
Onze standaard hekhoogte is 72 inch, met aanpasbare opties beschikbaar om aan uw specifieke behoeften te voldoen. Elke sectie heeft een standaardbreedte van 96 inch, waardoor een robuuste barrière kan worden aangepast aan de afmetingen van uw eigendom. De berichten zijn er in 4 "x 4" of 5 "x 5" maten, met vooraf gerouteerde opties voor lijn-, eind-, hoek- en 3-weg configuraties, waardoor eenvoudige installatie en veelzijdigheid in het ontwerp mogelijk is.
Het hek is vakkundig geconstrueerd met een vooraf ingestelde bodemrail van 2 "x 6" x 94 ", een middenrail van 2" x 3-1/2 "x 94", en een bovenrail van 2 "x 6" x 94 ". Dit ontwerp biedt uitzonderlijke sterkte, versterkt door een aluminiuminzet in de bodemrail, waardoor het ideaal is voor zowel residentiële als commerciële en commerciële en commerciële toepassingen.
Onze piketten, die 7/8 "x 6" x 63 "meten, zijn beschikbaar in standaardafstand en zijn voor elke sectie in een set van 13. Met een totaal volume van 0,166 cbm per sectie is dit hek ontworpen voor efficiënte verzending en installatie.
Om uw heksproject te voltooien, bieden we ook een verscheidenheid aan stijlvolle postkappen, waaronder de New England Cap, Flat Cap en Gothic Cap. Bovendien zijn bijpassende poorten beschikbaar, waardoor een samenhangende en gepolijste uitstraling in uw eigendom wordt gewaarborgd. Kies onze loodvrije plastic hek voor een veilige, stijlvolle en stevige schermenoplossing die de tand des tijds bestaat.
Navraag
Productbeschrijving
Garden semi -privacy hek, moderne privacyoplossingen
Framemateriaal: 100% maagdelijke PVC/ plastic, niet gecoat
Gemakkelijk te installeren, meer elastische en hoge impactweerstand, vinyl is duurzaam en onderhoudsarm.
PVC -palen, rails, picket, rooster, 2 of 3 tong- en groefpanelen
Maskiable 4 soorten verschil na caps
Paneelkit bevat alle rails en piketten
| Hek topstijl | PVC loodvrij plastic hek |
| Kleur | Wit, bruin, grijs, crème |
| Hoogte | Standaardhoogte 72 ", verschillende hoogten beschikbaar |
| Breedte | Standaardbreedte 96 ", verschillende breedtes beschikbaar |
| Na | 4 "x 4" of 5 "x 5" of optioneel x 102 '', vooraf gerouteerd als lijn, uiteinde, hoek, 3-weg of leeg. |
| Postkap | New England Cap, Flat Cap, Gothic Cap |
| Bodemrail | 2 "x 6" x 94''x1pcs, vooraf ingekot |
| Middelste spoor | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, vooraf ingekot |
| Bovenrail | 2 "x 6" x 94''x1pcs, vooraf ingekot |
| Aluminium insert | Aluminium insert in de onderste rail voor commerciële sterkte |
| Piket | 7/8 "x 6" x 63 '' x 13pcs (standaardafstand) |
| Volume van sectie | 0,166cbm, het laden van Qtty -onderzoek |
| Bijpassende poort | Beschikbaar |
Neem contact met ons op voor meer informatie
Aarzel niet om contact op te nemen wanneer u ons nodig hebt!
Waarom een PVC-prieel zinvol is voor de meeste tuinen Een PVC-prieel is een van die tuinconstr...
Lees meerMet het Chinese nieuwe maanjaar 2026 achter de rug, heeft Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,...
Lees meerWat zijn PVC-terrasplanken en hoe verschilt dit van andere terrasplanken? PVC-terrasplanken zi...
Lees meerWat is een PVC-omheining en waarom is het zo populair? Een PVC-omheining - ook wel vinylomhein...
Lees meerEen vinyl privacyhek is een hekwerksysteem gemaakt van PVC-materiaal met massieve of bijna massie...
Lees meer