+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
PVC Lattice Fence is een perfecte mix van duurzaamheid en esthetische aantrekkingskracht voor uw buitenruimte. Ontworpen om zowel privacy als elegantie te bieden, is ons rooster hek geleverd in verschillende kleuren, waaronder wit, bruin, grijs en crème, zodat u de perfecte match voor uw landschap kunt kiezen.
Ons hek is beschikbaar in een standaardhoogte van 40 inch, met opties voor verschillende hoogten die aan uw behoeften voldoen. Elke sectie heeft een standaardbreedte van 72 inch, met aanpasbare breedtes beschikbaar, waardoor een perfecte pasvorm voor elk gebied wordt gewaarborgd. De robuuste berichten zijn beschikbaar in maten van 4 "x 4" of 5 "x 5", vooraf gerouteerd voor eenvoudige installatie als lijn-, eind-, hoek- of 3-weg configuraties.
De opties in New England Cap, Flat Cap en Gothic Cap zorgen voor persoonlijke aanpassing, waardoor een onderscheidende aanraking aan uw hekontwerp wordt toegevoegd. Elke sectie beschikt over een bodemrail (2 "x 3-1/2" x 94 ") en bovenste rail (2" x 3-1/2 "x 94"), beide vooraf ingesteld voor eenvoudige montage. Een aluminium inzetstuk in de onderste rail biedt verbeterde commerciële sterkte, zodat uw hek de tand des tijds kan weerstaan.
Onze roosterpanelen, die 32 "x 67" meten, voegen een decoratief element toe met behoud van de structurele integriteit. Met een volume van 0,08 cbm zijn ze ontworpen voor efficiënte verzending en opslag.
Bijpassende poorten zijn ook beschikbaar om uw heksproject te voltooien. Of u nu uw tuin verbetert, uw tuin definieert of een stijlvolle buitenruimte creëert, ons PVC -rooster is de ideale keuze voor kwaliteit en elegantie.
Navraag
Productbeschrijving
Geweldig voor zwembadschermen, voortuin hekwerk of tuinafschermen, balkon en reling hekgebruik.
Framemateriaal: 100% maagdelijke PVC/ plastic, niet gecoat
Gemakkelijk te installeren, meer elastische en hoge impactweerstand, vinyl is duurzaam en onderhoudsarm.
Verschillende rails beschikbaar, zoals leuning.
Vier geschikt gekleurd: wit, bruin, grijs, room
Hoe een bestelling te maken: het is eenvoudig, gewoon sectie toevoegen Post Gate = Volledig hek
| Hek topstijl | PVC rooster hek |
| Kleur | Wit, bruin, grijs, crème |
| Hoogte | Standaardhoogte 40 ", verschillende hoogten beschikbaar |
| Breedte | Standaardbreedte 72 ", verschillende breedtes beschikbaar |
| Na | 4 "x 4" of 5 "x 5" of optioneel x 72 '', vooraf gerouteerd als lijn, uiteinde, hoek, 3-weg of leeg. |
| Postkap | New England Cap, Flat Cap, Gothic Cap |
| Bodemrail | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, vooraf ingekot |
| Bovenrail | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, vooraf ingekot |
| Aluminium insert | Aluminium insert in de onderste rail voor commerciële sterkte |
| Rooster | 32 "x 67" x 1 stks |
| Volume van sectie | 0,08cbm, het laden van Qtty -onderzoek |
| Bijpassende poort | Beschikbaar |
Neem contact met ons op voor meer informatie
Aarzel niet om contact op te nemen wanneer u ons nodig hebt!
Waarom een PVC-prieel zinvol is voor de meeste tuinen Een PVC-prieel is een van die tuinconstr...
Lees meerMet het Chinese nieuwe maanjaar 2026 achter de rug, heeft Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,...
Lees meerWat zijn PVC-terrasplanken en hoe verschilt dit van andere terrasplanken? PVC-terrasplanken zi...
Lees meerWat is een PVC-omheining en waarom is het zo populair? Een PVC-omheining - ook wel vinylomhein...
Lees meerEen vinyl privacyhek is een hekwerksysteem gemaakt van PVC-materiaal met massieve of bijna massie...
Lees meer