+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Onze PVC WHELPING Box met playpen, gemaakt van 100% maagdelijke PVC voor duurzaamheid en gemakkelijke reiniging. De slanke witte afwerking vormt een aanvulling op elke ruimte en biedt een hygiënische omgeving voor moederhonden en hun puppy's.
Beschikbaar in drie maten - 74.8''l x 37.4''w x 18.9''h, 90.6''l x 45.3''w x 18.9''h, en 116.6''l x 58.3'w x 18.9'h - Deze doos biedt een ruime ruimte voor verschillende rassen. De stevige 3 "x 3" palen met platte doppen zorgen voor stabiliteit, terwijl de vooraf gerouteerde 7/8 "x 6" rail een afgeronde varkensrail voor veiligheid heeft.
Met veilige piketten van 0,5 "x 1,6" x 17,8 '', bevordert deze opstelling luchtstroom en interactie terwijl de pups veilig blijven. Handig verpakt in een doos, onze WHELPEN -doos en playpen is de ultieme oplossing voor fokkers en eigenaren van huisdieren.
Navraag
Productbeschrijving
Gebruik: WHELPEN PUNBOLT PUPPIES, WHELPING Box biedt een veilige en gezellige omgeving voor moederhonden om te bevallen en voor hun puppy's te zorgen, om hun comfort en veiligheid te waarborgen tijdens de kritieke vroege stadia van het leven.
Karakteristiek: gemakkelijk in te monteren, deze puppy WHELPEN -set neemt niet veel van uw tijd in beslag voordat hij klaar is voor gebruik; Het is waterdicht en super gemakkelijk te reinigen
| Hek topstijl | PVC WHELPING Box met playpen |
| Framemateriaal | 100% maagdelijke PVC/ plastic |
| Kleur | Wit |
| Afmetingen (standaard) | 74.8''l x 37.4''w x 18.9''h; 90.6''l x 45.3''w x 18.9''h; 116.6''l x 58.3''w x 18.9''h; |
| Na | 3 "x 3" x 18,9 '', verschillende hoogten beschikbaar |
| Postkap | Platte pet, postvoeten |
| Rail | 7/8 "x 6", vooraf gerouteerd, met ronde varkensrail |
| Piket | 0,5 "x 1,6" x17.8 '' |
| Pakket | Doos |
Neem contact met ons op voor meer informatie
Aarzel niet om contact op te nemen wanneer u ons nodig hebt!
Waarom een PVC-prieel zinvol is voor de meeste tuinen Een PVC-prieel is een van die tuinconstr...
Lees meerMet het Chinese nieuwe maanjaar 2026 achter de rug, heeft Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,...
Lees meerWat zijn PVC-terrasplanken en hoe verschilt dit van andere terrasplanken? PVC-terrasplanken zi...
Lees meerWat is een PVC-omheining en waarom is het zo populair? Een PVC-omheining - ook wel vinylomhein...
Lees meerEen vinyl privacyhek is een hekwerksysteem gemaakt van PVC-materiaal met massieve of bijna massie...
Lees meer