+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
PVC pergola met rooster is ontworpen om zowel esthetiek als functionaliteit te verbeteren. Deze pergola staat op een standaardhoogte van 98 inch en creëert een uitnodigende sfeer, terwijl deze aanpasbare hoogten aanbiedt die aan uw unieke behoeften voldoen. Met een standaardbreedte van 78 inch bieden we ook verschillende breedte -opties, waardoor een perfecte pasvorm voor uw tuin, terras of achtertuin zorgt.
Geconstrueerd met robuuste 5 "x 5" vooraf gerouteerde berichten, garandeert onze pergola stabiliteit en duurzaamheid. De elegante gotische cap -post -tops voegen een vleugje klassieke charme toe, terwijl de 2 "x 6" rails met boomkappen een sterke ondersteuningsstructuur bieden. Voor extra sterkte versterkt een roestvrijstalen inzetstuk in de onderste rail de kwaliteit van de commerciële kwaliteit, waardoor het ideaal is voor zowel residentiële als commerciële toepassingen.
Het meegeleverde rooster (meten van 11,8 "x 90,8") voegt een decoratieve touch toe, biedt schaduw en het verbeteren van de privacy zonder de luchtstroom op te offeren. Met een volume van 0,3 kubieke meter per sectie is deze pergola ontworpen voor efficiënt laden en transport. Bovendien is er een bijpassende poort beschikbaar, die een samenhangende uitstraling biedt voor uw buitenomgeving.
Navraag
Productbeschrijving
Gebruik: Gardenhek, huis, boerderij, Vilia, magazijn, plattelandswerf, balkon, tijdelijk, privacy hek.
Framemateriaal: 100% maagd PVC/ Plastic
Frame afwerking: niet gecoat
Karakteristiek: eenvoudig te installeren, meer elastische en hoge impactweerstand, vinyl is duurzaam en onderhoudsarm.
HS -code: 3925900000
Fire Proof: V-0
Certificaat: SGS, CE, ISO9001
Garantie: 30 jaar
Levertijd: ongeveer 7-10 dagen als een 40HQ
Hoe een bestelling te maken: het is eenvoudig, gewoon sectie toevoegen Post Gate = Volledig hek
| Item | PVC pergola met rooster |
| Kleur | Wit, bruin, grijs, crème |
| Hoogte | Standaardhoogte 98 ", verschillende hoogten beschikbaar |
| Breedte | Standaardbreedte 78 ", verschillende breedtes beschikbaar |
| Na | 5 "x 5" vooraf gerouteerd |
| Postkap | Gotische pet |
| Rail | 2 "x 6 '' met Arbor Cap |
| Rooster | 11.8 "x 90,8" x 1 stks |
| Invoegen | Roestvrijstalen inzetstuk in de onderste rail voor commerciële sterkte |
| Volume van sectie | 0,3cbm, het laden van Qtty -onderzoek |
| Bijpassende poort | Beschikbaar |
Neem contact met ons op voor meer informatie
Aarzel niet om contact op te nemen wanneer u ons nodig hebt!
Waarom een PVC-prieel zinvol is voor de meeste tuinen Een PVC-prieel is een van die tuinconstr...
Lees meerMet het Chinese nieuwe maanjaar 2026 achter de rug, heeft Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,...
Lees meerWat zijn PVC-terrasplanken en hoe verschilt dit van andere terrasplanken? PVC-terrasplanken zi...
Lees meerWat is een PVC-omheining en waarom is het zo populair? Een PVC-omheining - ook wel vinylomhein...
Lees meerEen vinyl privacyhek is een hekwerksysteem gemaakt van PVC-materiaal met massieve of bijna massie...
Lees meer